cheap christian louboutin , christian louboutin sale, cheap ralph lauren, ralph lauren sale, Cheap Michael Kors, Michael Kors Australia, christian louboutin ouetlet uk Co nowego?? | SlaskieZamki.pl - Pałace, dwory i zamki Dolnego Śląska

Co nowego??

Posted in blog  by robertsulik on Luty 8th, 2009

Po kilku latach strasznych męczarni, zamętu w głowie, szukaniu pomysłu, koncepcji etc. etc. zaczynam w końcu publikację finalnej wersji swoich „bajek” o Dolnym Śląsku. Nie traktuję zawartości tej publikacji jako źródła mającego przekazać wiedzę o historii tej ziemi i jej zabytkach. Bardziej jest to relacja z moich wędrówek i tego co udało mi się uwiecznić. Aby jednak ułatwić umiejscowienie każdego z przedstawionych tu obiektów, skorzystałem z pomocy mapy. Tam, raczej z dużą precyzją, wskazałem dokładne położenie. Jeśli nie – to wina niestety tylko słabej jakości tego co w tym momencie zaoferował Google.

Dodaję także (w stosunku do poprzedniej wersji strony) zdjęcia sprzed 1945 roku. Tylko po to aby oglądający miał świadomość dawnej świetności śląskiego życia.

Publikuję TYLKO te zdjęcia, które zrobiłem sam. Mam na myśli oczywiście fotografie współczesne. Oznacza to, po prostu, iż każdy z przedstawionych pałaców czy zamków został przeze  mnie „nawiedzony” osobiście.

W miarę przybywania nowych zdjęć będę poszczególne strony aktualizował o czym zawiadomię w dziale „Co nowego??”. To samo dotyczy wpisów o historii oraz dodaniu starych widoków.

Życzę miłej „podróży”

Robert Sulik „krecio”

Comments are closed.